Doprava, dodanie a objednávkaPrijaté a zaplatené objednávky do 14:00, odosielame ešte v ten deň. Jedná sa ale iba o produkty, ktoré sú skladom. Balíky odosielame prepravnou spoločnosťou DPD. Po zaslaní balíka obdržíte sledovacie číslo zásielky. Pri každej položke v eshope, si môžete pozrieť aktuálnu dostupnosť, predpokladané doručenie a v prípade vypredania predpokladané naskladnenie. Dodanie vyhotovených oznámení najmä pri personalizovaných návrhoch, s amôže stať, že sa zdrží výroba, skrz nepredvídateľné okolnosti ako reklamácia tlače, zdržanie colného konania a pod. O každom zdržaní vás ale budem informovať v emaili.  Objednávka Hotové návrhy - vyberte si 1-3 preferované koncepty a vyplňte objednávkový formulár. Ozvem sa vám čím skôr. :)
Svadobné oznámeniaHotové návrhy si viete objednať aj cez eshop, kde si zvolíte preferované doplnky, farebnosť a pod. Prijatú objednávku si prezriem a po mojom potvrdení, môže začať výroba. Cez svadobnú sezónu sa môže stať, že nebudeme mať priestor pre výrobu oznámení, čiže ak si prajete oznámenia z tejto ponuky, odporúčame rezervovať výrobu aj keď ešte nemáte všetky informácie. Vyhotovenie hotových návrhov - 2/3 týždne podľa zvoleného dizajnu. Náhľad dizajnu zasielame do 3 pracovných dní od objednávky. V prípade personalizovaného návrhu, je potrebná rezervácia, aby ste si boli istí, že oznámenia spracujeme. Výroba personalizovaných oznámení trvá dlhšie ako už hotových návrhov. 3-8 týždňov, podľa náročnosti, dostupnosti materiálov a vybranej techniky tlače. Náhľad dizajnu zasielame cca 7-10 pracovných dní od vytvorenia rezervácie.
Užitočné info k oznámeniamPočty kusov - Myslite na to, že netreba dávať oznámenie každému hosťovi, ale len domácnosti/páru. 
Menu, menovky, atď.Bežne sa svadobné tlačoviny vyhotovujú na 2x. Ako prvé sú oznámenia a druhé sú menovky, menu, zasadací atď. Tieto tlačoviny sa bežne začínajú vyhotovovať 1,5 mesiaca pred svadbou.