HOTOVÉ NÁVRHY

V našom štúdiu sme pripravovali hotové dizajny svadobných oznámení, ktoré sú pripravené na okamžité použitie. Tieto dizajny sú vytvorené s ohľadom na rôzne štýly a preferencie, aby sme vyhoveli rôznym vkusom a potrebám našich klientov. Každý hotový dizajn je starostlivo premyslený a obsahuje elegantné a štýlové prvky, ktoré dodajú vašim svadobným oznámeniam osobitý dotyk. S našimi hotovými dizajnmi môžete ušetriť čas a zároveň mať profesionálne vyhotovené tlačoviny.

POSTUP OBJEDNANIA

I.

Vyplňte nám objednávkový formulár, alebo nám napíšte na brezi@brezi.sk.
Pri objednávke hotových návrhov nám napíšte, ktoré dizajny preferujete. Nezabudnite priložiť váš moodboard, farebnosť, prípadne celkovú predstavu o dekore vašej svadby. Objednanie personalizovaných oznámení, riešime individuálne a snažíme sa prísť s kreatívnym nápadom, ktorý zhmotní vašu predstavu. 

II. 

Po obdržaní vášho formuláru, vám nastavíme rezerváciu pre výrobu vašich oznámení. Potrebný čas na výrobu určujeme my, zvážením náročnosti dizajnu a procesu výroby. Rezervácia a jej potvrdenie vám príde do emailu spolu s ďalšími informáciami. Vzorkovník zasielam len ak si ho rezervovaný pár praje, nie je odosielaný automaticky. 

III. 

V deň začatia rezervácie začíname spracovávať vaše oznámenia a ak sa jedná o hotový návrh, dizajn zasielame do 3/5 dní. V prípade personalizovaných dizajnov je doba dodania dlhšia, no k tomu je aj prispôsobená rezervácia. Obdržíte email s pdf súborom/prezentácie vašich oznámení. 

IV. 

Po odsúhlasení návrhu pripravujeme podklady pre tlač. Podklady si dôkladne prezrite, aby nedošlo k chybám v texte. Popri vyhotovení bežne komunikujeme s párom – fotíme výtlačky, kombinácie papierov a ak nám tlač dovoľuje robíme aj vzorky oznámení. Vyhotovené oznámenia zasielame kuriérskou spoločnosťou DPD /možný aj osobný odber – Žilina/.

V. 

Tlačoviny na vašu svadbu ako – menovky, menu, zasadací poriadok, uvítacia tabuľa, etikety, označenia stolov /Candy bar, Bar, Kniha hostí a iné/, čísla stolov a čokoľvek na čo si len spomeniete, robievame ako druhú fázu. Dizajn začíname spracovávať cca mesiac a pol pred svadbou. Nemusíte sa stresovať, ak nemáte ešte všetky potrebné podklady, všetko čo budeme potrebovať bude uvedené v emaili. Tlačoviny bežne odovzdávame v týždeň svadby. Pre vás je neekonomické a zbytočné vyhotovať zasadací poriadok alebo menovky mesiac pred svadbou, keďže sa to vždy mení aj na poslednú chvíľu. 

Hotový návrh bez korekcie
1 koncept, prispôsobené logo, oznámenie, pozvánka, detaily, obálka, doplnky. 

Hotový návrh s korekciou
2 podobné koncepty, prispôsobené logo, oznámenie, pozvánka, detaily, obálka, doplnky. 

Personalizovaný dizajn
Materiálové skúšky, Logo na mieru /3-4 varianty/, 3-4 rozličné a originálne koncepty, ktoré môžete meniť/kombinovať, ilustrácie a pod.

*Všetky návrhy zahrňujú taktiež výber materiálov, papierov, doplnkov, zastrešenie všetkých dodávateľov a kompletizáciu oznámení tak, aby ste nemali už s tlačovinami žiadnu starosť. 

*Grafiky bez ďalšej postprodukcie neodovzdávame. Pri zvolení nevhodných tlačových techník či iných materiálov, je výsledok úplne odlišný.